O firmie

SMEGGI® to dowód na to, że sztuka tworzenia fryzur nie może być ograniczana przez formę i nie musi kończyć się tam, gdzie sięgają końcówki naszych włosów.

Kreatywność i wyobraźnia w akcie tworzenia nie znają granic, dlatego z zamiłowania do pięknych włosów oraz sztuki ich układania dbamy o to, aby dostarczyć naszym klientom niczym nieograniczonych możliwości w realizowaniu ich stylizacji. Wszystko to za sprawą najwyższej jakości włosów oraz akcesoriów przeznaczonych do profesjonalnego przedłużania włosów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim włosy w 100% naturalne, dostępne w pełnej gamie kolorów i długości, pozwalające stylistom na realizowanie najbardziej wyszukanych fryzur.

Produkty są doskonałe zarówno do przedłużania jak i zagęszczania włosów oraz tworzenia balejaży i pasemek bez konieczności farbowania włosów.

SMEGGI® to nie tylko włosy, ale również akcesoria do ich przedłużania i kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji włosów przedłużonych, które ze względu na swoja specyfikę i strukturę powinny być otoczone szczególna ochroną.

SMEGGI® to również zespół specjalistów i instruktorów, którzy zapewnią Państwu fachową poradę na początku współpracy oraz udzielą wsparcia merytorycznego i produktowego w trakcie jej trwania.

SMEGGI Sp. z o.o. Sklep Firmowy
ul. Kościuszki 44/8
Katowice 40-048
tel. 32 229 84 13
tel. 502 66 33 44
czynne:
pon.- pt.: 7.30 - 15.30