Rewolucja na głowie

Uff!
To był naprawdę pracowity tydzień! Przeprowadzka do nowego lokalu już praktycznie za nami, ostatnie rzeczy zostały rozpakowane więc możemy śmiało powiedzieć, że witamy Was w nowym miejscu i z nowymi pomysłami.Wydawać by się mogło, że w branży przedłużania włosów znamy już sporo metod i sposobów na długie włosy. Keratyna, mikroringi, tulejki, spinki, zgrzewy, ultradźwięki – to wszystko już było.
A czy słyszeliście o przedłużaniu włosów za pomocą taśm silikonowych?
Jest to absolutna nowość, wprost stworzona z myślą o osobach, których włosy są delikatne i cienkie.
Revolution Silltape Hair Extension by SMEGGI ® to przedłużanie włosów innowacyjną metodą na zimno – to doskonała alternatywa w przedłużaniu, zwłaszcza włosów cienkich i delikatnych. Spektakularny efekt bez działania wysokiej temperatury czy mechanicznego zaciskania.
Włosy SMEGGI® to najwyższej jakości naturalne włosy o strukturze remy, wszyte na taśmie silikonowej, dzięki której łączenia idealnie przylegają do włosów i są niewidoczne. Aplikacja włosów polega na przymocowaniu ich do włosów naturalnych za pomocą silikonowych tasiemek dwustronnie klejących. Uzyskujemy tym samym przedłużenie w postaci gęstego pasma, gdyż włosy okalają pasemko z góry i od spodu. Bez działania gorącej keratyny, czy zaciskania jak w przypadku tulejek. To wspaniała propozycja, zwłaszcza dla osób, których włosy są delikatne i rzadkie. Przekonaj się, jakie to proste – piękne, gęste i długie włosy bez keratynowych łączeń czy mikroringów, które mogą obciążać cienkie włosy.
Włosy przygotowane specjalnie do tej metody przez zespół SMEGGI® to 90 gramowa taśma (w pełnej gamie kolorów), o długości włosa 40 – 45cm. Dzięki „podwójnej aplikacji” efekt przedłużenia jest olśniewający. Niebywałą zaletą REVOLUTION SILLTAPE HAIR EXTENSION jest to, że silikonowe łączenia są mocne a jednocześnie lekkie i praktycznie niewidoczne.
Czy można chcieć czegoś więcej?
Z Wami jako pierwszymi dzielimy się naszym nowym produktem, który cieszy się  dużym zainteresowaniem
SMEGGI Sp. z o.o. Sklep Firmowy
ul. Kościuszki 44/8
Katowice 40-048
tel. 32 229 84 13
tel. 502 66 33 44
czynne:
pon.- pt.: 7.30 - 15.30