Witamy Was bardzo serdecznie na naszym blogu

Pomysł jego stworzenia pojawił się w momencie, w którym coraz więcej osób zaczęło pytać nas o informacje związane z przedłużaniem włosów, ich pielęgnacją, regeneracją, odżywianiem, czy stylizacją. W sieci, poza kilkoma portalami fryzjerskimi na których można uzyskać odpowiedź na podstawowe pytania, to w zasadzie niewiele wiadomo o specyfice włosów i samych zabiegów ich przedłużania. Stan wiedzy, którą posiadają osoby zajmujące się przedłużaniem włosów jest również dyskusyjny, gdyż nie ma tak naprawdę w powszechnym obiegu źródeł, z których osoby chętne zajmować się przedłużaniem włosów mogłyby zasięgnać fachowych informacji. Bardzo często jest tak, że wiedzę na temat przedłużania zdobywa się jedynie poprzez praktykę zapominając o takich kwestiach jak sama struktura włosa (bardzo ważna w doborze włosów do przedłużania) czy  specjalna pielęgnacja.
Dlatego zapraszamy Was do śledzenia naszego bloga, na którym będziecie mogli zapoznać się między innymi z rodzajami włosów, kolorystyką, zasadami ich doboru, zasadami właściwej pielęgnacji, metodami przedłużania, przykładami stylizacji oraz najnowszych trendów w stylizacji fryzur z użyciem włosów przedłużonych. Chcemy Wam pokazać, że profesjonalnie przedłużone włosy potrafią dać spektakularny efekt, od naturalnego wyglądu zaczynając, aż po najbardziej wyszukane stylizacje, które nie byłyby możliwe do wykonania bez zagęszczenia czy wydłużenia włosów.
Blog to również świetne miejsce, gdzie będziecie mogli znaleźć informacje o promocjach, ofertach przedłużania włosów i rzęs oraz szkoleniach ogranizowanych cyklicznie w naszym centrum szkoleniowymym SMEGGI

SMEGGI Sp. z o.o. Sklep Firmowy
ul. Kościuszki 44/8
Katowice 40-048
tel. 32 229 84 13
tel. 502 66 33 44
czynne:
pon.- pt.: 7.30 - 15.30