Przedłużanie włosów


PRZEDŁUŻANIE
I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW


Przedłużanie włosów


USŁUGI: PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW to zabieg, który jeszcze kilka lat temu był popularny tylko wśród celebrytów, a teraz cieszy się coraz większą sławą w Polsce i na świecie. Dzieje się tak, ponieważ niewątpliwie długie i piękne włosy są atrybutem kobiecości. Niestety nie wszystkie kobiety zostały obdarzone przez naturę pięknymi włosami. U niektórych Pań włosy rosną wolno, są cienkie czy też rzadkie albo po prostu nie mamy wystarczająco cierpliwości, by przejść przez etap tzw. zapuszczania włosów. Dobór metody to najważniejsza część konsultacji. Pomagamy wybrać metodę tak aby była dopasowana do potrzeb klientki, jej oczekiwań  i stylu życia jaki prowadzi. W naszej ofercie znajdziecie takie metody przedłużania i zagęszczania włosów jak:

– Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą na mikroringi
– Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą na tulejki
– Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową klasyczną

– Przedłużanie i zagęszczanie włosów na mini kapsułki keratynowe

– Przedłużanie i zagęszczanie włosów hot pot                                                                  

– Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą taśmową
– Przedłużanie  i zagęszczanie włosów metodą na ultradźwięki
– Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą tape-on kanapkową
– Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą na bio taśmy                                                                                                               

Metoda na mikroringidawniej najbardziej popularna metoda Micro Rings, polecane jest dla osób posiadających mocne włosy, chcących uzyskać przede wszystkim ich przedłużenie,polega na łączeniu pasemek poprzez zaciskanie na nich drobnych obrączek.  Metoda ta pozwala na szybkie założenie włosów. Ringi występują w wariancie z silikonem lub z gwintem. Jest to metoda bezpieczna chociaż, nie polecana osobom ze skłonnościami do alergii jak i w przypadku bardzo cienkich łamliwych włosów. Przedłużanie włosów tą metodą daje możliwość podciągnięcia pasemek dokładanych bez potrzeby ich skracania co jest dużą zaletą. Czas noszenia włosów ok 3-4 miesiące.                  

Metoda tulejkowa – która polega na łączeniu pasemek włosów naturalnych z pasemkami włosów przedłużanych za pomocą małych tulejek wykonanych z miedzi. Tulejki są bardzo lekkie i niekłopotliwe w noszeniu. Metoda nazywana często EASY HAIR EXTENSION ze względu na łatwy sposób aplikacji oraz zdjęcia tulejek. Czas noszenia uzależniony jest od szybkości wzrostu włosów klientki, średnio 3-4 miesięcy.

Metoda Keratynowa/ mini bonds –polega na zgrzewaniu pasma włosów z włosami klientki za pomocą rozgrzanej keratyny. Powstaje wówczas łączenie keratynowe klasyczne większe lub mniejsze zwane mini kapsułką keratynową. Łączenie tworzone jest w temperaturze która nie szkodzi włosom. Metoda ta jest bezpieczna. Zawarta w łusce keratyna charakteryzuje się wysoką zawartością takich amino- kwasów, jak: glicyna, alanina, seryna, walina, a także posiada w swojej strukturze mniejsze ilości metioniny, lizyny i tryptofanu. Przy idealnie dobranym kolorze włosów, zgrzew taki jest praktycznie niewidoczny, a przy tym bardzo wytrzymały.                                                  

Metoda hot-pot– jest metodą zbliżoną do wykorzystującej pistolet keratynowy pod względem trwałości jednak różni ją sposób tworzenia łączenia. Temperatura tworzenia to około 60-70 stopni Celsjusza. Hot pot to urządzenie do rozpuszczania substancji klejowej – keratyny w granulacie w podgrzewanym pojemniczku. Jest to metoda na ciepło lecz bez oddziaływania ciepłem na włosy – substancja jest rozpuszczana w hot pocie, następnie w postaci płynnej nakładana na włosy. Czas noszenia: zależny od wykorzystanej substancji, najczęściej 2-3 miesiące.                                              

Metoda na ultradźwięki – przedłużanie włosów na ultradźwięki to jedna z innowacyjnych technik przedłużania włosów. Ta metoda używa ultradźwięków do połączenia  pasemek włosów z naturalnymi włosami klientki. Jest to stosunkowo nowoczesny i bezpieczny sposób przedłużania włosów, który minimalizuje ryzyko uszkodzenia naturalnych włosów. Połączenia powstałe za pomocą ultradźwięków są wytrzymałe i nie zsuwają się łatwo, co pozwala cieszyć się przedłużonymi włosami przez dłuższy czas. Połączenia są stosunkowo niewidoczne, dzięki czemu całość wygląda naturalnie.

Metoda tape-on  kanapkowa-  metoda “tape-in” (nazywana także “tape-on” lub “metoda kanapkowa”) jest popularną techniką przedłużania włosów. W tej metodzie pasemka  włosów mają specjalne taśmy klejące na swojej bazie, które są używane do przytwierdzenia ich do naturalnych włosów klientki. Jest to stosunkowo szybka i łatwa metoda, która zapewnia trwałe i dyskretne połączenia. łosy z taśmami klejącymi można zdjąć, oczyścić, a następnie ponownie użyć, co sprawia, że ta metoda jest ekonomiczna na dłuższą metę.

Metoda na tulejki termokurczliwe – metoda zakładania włosów na tulejki termokurczliwe, znana również jako metoda tulejkowa, sherings lub shrinkies. Ta metoda wykorzystuje tulejki wykonane z materiału termokurczliwego, które są używane do połączenia  pasemek włosów z naturalnymi włosami. Jest to stosunkowo precyzyjna i trwała metoda, która zapewnia dyskretne połączenia.  Połączenia w tej metodzie są nie widoczne wytrzymałe i nie zsuwają się łatwo, co pozwala cieszyć się przedłużonymi włosami przez dłuższy czas.

        Metoda bio -taśmy- metoda zakładania włosów na “bio taśmy” jest jedną z nowszych technik przedłużania włosów.Ten rodzaj przedłużenia włosów doskonale sprawdzi się na włosach cieńkich i normalnych.
Przedłużanie włosów BIO TAŚMĄ to zestaw od 3 do 7 taśm, mocowanych na zimno do włosów klientki. Przedłużanie włosów BIO TAŚMĄ daje równomierne obciążenie na włosy. Połączenia w tej metodzie są trwałe, a bio taśmy są stosunkowo niewidoczne, dzięki czemu całość wygląda naturalnie.

CENNIK USŁUGI PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW (CENY BEZ MATERIAŁU)

– DO 50 GRAMÓW WŁOSÓW ………………………………………………………………….OD 250-300ZŁ

-DO 100 GRAMÓW WŁOSÓW………………………………………………………………….OD 450-500 ZŁ

-DO 150 GRAMÓW WŁOSÓW………………………………………………………………….OD 550-650 ZŁ

KONSULTACJA …………………………………………………………………………………….BEZPŁATNA

CENNIK WŁOSÓW POLSKICH/DZIEWICZYCH

WŁOSY 30-35 CM ………………………………………………………………..11-13 ZŁ

WŁOSY 40-45 CM………………………………………………………………….14-17 ZŁ

WŁOSY 50 -55 CM…………………………………………………………………18-23 ZŁ

WŁOSY 60 CM I WIĘCEJ ………………………………………………………….24-35 ZŁ

CENNIK WŁOSÓW SŁOWIAŃSKICH 

WŁOSY 40-45 CM………………………………………………………………..10-12 ZŁ

WŁOSY 45-50 CM………………………………………………………………..13-15 ZŁ

WŁOSY 55-60 CM………………………………………………………………..16-19ZŁ

WŁOSY 65-70CM…………………………………………………………………20-22 ZŁ