Włosy słowiańskie

Z myślą o bardzo wymagających Klientkach, stworzyliśmy linię włosów pod nazwą SLAVIKA. Są to najwyższej jakości włosy dziewicze, czyli takie, które w większości nigdy nie były poddane zabiegom chemicznym (koloryzacja, rozjaśnianie, trwała itp.) Włosy te pochodzą tylko z terenów Polski, dlatego są wysoko cenione przez Fryzjerów i Stylistów, gdyż w 100% odpowiadają strukturze włosa Polek. Odróżnienie tych pasm od włosów żywych jest niemożliwe. Zaletą włosów słowiańskich jest również fakt, że włosy te idealnie się układają, nie plączą i można je dowolnie stylizować.

SLAVIKA nie posiada palety kolorów jak w przypadku włosów farbowanych, ze względu na to, że decydując się na włosy słowiańskie dobierzesz kolor pasujący do koloru Twoich włosów lub sama dostosujesz je do swojego koloru poprzez koloryzację bądź rozjaśnianie, które w przypadku włosów słowiańskich jest 100% bezpieczne. Gdy do tego  uwzględnimy pielęgnację odpowiednimi kosmetyki, głęboko nawilżającymi, będziemy cieszyć się pożądana fryzurą przez długi czas, a efekt lśniących i zdrowych kosmyków będzie się  utrzymywał nawet do kilku lat.

Dzięki zdrowym i ładnym końcówkom włosów słowiańskich, uzyskujemy natychmiastowy olśniewający efekt przedłużenia bądź zagęszczenia.

Inne zalety włosów słowiańskich to:

– idealnie się układają

– nie plączą się

– nie wyczesują się

– nie zsuwają się przez wiele miesięcy

– nienaruszona budowa gwarantuje wytrzymałość, blask i miękkość przez cały okres noszenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą włosów słowiańskich, spełniających potrzeby najbardziej wymagających kobiet.

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

1 2 3