akcesoria do przedłużania włosów

W ofercie Smeggi znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria używane w zabiegach przedłużania i zagęszczania  włosów, łącznie z profesjonalnym wzornikiem kolorów włosów przedłużanych . Warto podkreślić fakt, iż zakupiony w naszym sklepie asortyment to produkty najwyższej jakości.  Dostępne akcesoria do przedłużania włosów, dostosowane są do każdej  metody, poczynając od metod na zimno, a kończąc na metodach na ciepło.

Jakie akcesoria do przedłużania włosów oferujemy?

Te używane w metodzie keratynowej to:

–  profesjonalna zgrzewarka, keratyna w różnej postaci (granulki, łuska jak również pałeczki, które możesz włożyć do pistoletu i nakładać punktowo w dowolne miejsce).

– Gumowe ochraniacze na palce z wypustkami zabezpieczające przed poparzeniami.

– Plastikowe podkładki ochronne, chroniące skórę głowy przed ciepłem z urządzenia zgrzewającego jak i przed ewentualnym skapnięciem kleju keratynowego.

Dla miłośników metody na mikroringi lub tulejki oferujemy:

– specjalne szydełka z zapadką lub pętelką, które przyspieszają i ułatwiają przewlekania włosów przez mikroringi bądź tulejki.

– wysokiej jakości cążki i szczypce służące do zaciskania mikroringów i tulejek.

– różnego rodzaju, koloru i rozmiaru mikroringi jak i tulejki.

Dla fanów metody kanapkowej dostępne są:

– wysokiej jakości włosy naturalne

– rolki  taśmy  dwustronnie klejącej do taśm silikonowych

Jeśli posiadasz już włosy naturalne doczepiane clip in clip on i chciałbyś dodać nowe bądź wymienić istniejące spinki, to w naszej ofercie znajdziesz kilka wariantów kolorystycznych spinek i klipsów, które łatwo doszyjesz do taśmy. Spinki te są  idealne do tworzenia własnych zestawów Easy Clip-On! Warto również pamiętać o tym by do szczotkowania włosów naturalnych przedłużonych używać przeznaczonej do tego specjalnej szczotki. W naszej ofercie akcesoria do przedłużanych włosów znajduje się bardzo trwała i wytrzymała szczotka, której włosie rozczesujące to 100% sierść dzika plus plastikowe wstawki. Takie połączenie zapewnia maksymalne rozczesanie włosów wraz z ich wygładzeniem.

Smeggi akcesoria do przedłużania włosów to najwyższa i doskonała jakość!!!

Wyświetlanie 1–12 z 40 wyników

1 2 3 4