WŁOSY NATURALNE W TAŚMIE SZYTEJ

Ile to razy stojąc przed lustrem my jako kobiety narzekamy na wygląd bądź kondycje naszych włosów. A to, Że nie chcą rosnąć, są suche, łamliwe, nie prezentują się atrakcyjnie itp. I tu naprzeciw  Wam i Waszym potrzebom  wychodzimy my, Smeggi.pl. W naszej ofercie posiadamy włosy naturalne w taśmie szytej. Włosy te pozwalają  w samodzielny, szybki i prosty sposób przedłużyć bądź zagęścić włosy, rezultat ich użycia jest bardzo naturalny i efektowny.

Dlaczego włosy naturalne w taśmie szytej?

Między innymi dlatego, że  nie wymaga to wizyty w salonie fryzjerskim. Zabieg jest nieinwazyjny i możemy przeprowadzić go sami w zaciszu domowym. Taśma ma wszechstronne zastosowanie: można ją przyczepić w całości, pociąć na kawałki i przypiąć za pomocą specjalnych klipsów/ spinek. Jest to rewelacyjne rozwiązanie bo sama zdecydujesz kiedy chcesz je założyć  (np. przyjęcie okolicznościowe) i nosisz je tak długo jak tylko chcesz. Użycie włosów naturalnych w taśmie szytej nie jest skomplikowane. By cieszyć się efektownym rezultatem podpowiadamy:

– potnij taśmy na kawałki i doszyj do nich spinki/ klipsy

– załóż taśmy dłuższe na tył głowy, a krótsze na boki

– podtapiruj również warstwę włosów, na które zakładasz taśmę tak by się nie zsuwały.

– kilka kawałków taśm pozwoli uzyskać naturalny efekt i  daje możliwość ich racjonalnego rozłożenia.

 

Co jeszcze przemawia za włosami naturalnymi w taśmie szytej?

To elastyczność wykorzystania, tak bardzo zachwalana przez profesjonalistów, np:

– wszywając w taśmę spinki typu CLIP-ON uzyskujemy swój własny zestaw EASY CLIP-ON, podzielony na dowolnej szerokości taśmy , dostosowane do  naszych potrzeb.

– przy użyciu wsuwek fryzjerzy uzyskują koński ogon, warkocz, kok itp.

włosy naturalne w taśmie szytej można za pomocą zgrzewarki samodzielnie przerobić na  pasemka i doczepić metodami mikroringową, tulejkową i keratynową.

– taśmy dzięki mocnemu szyciu można dowolnie pociąć na mniejsze kawałki o dowolnych szerokościach.

Pamiętaj wybierając SMEGGI® masz pewność, że kupujesz najwyższą jakość produktów ( włosy naturalne Remy). Włosy do przedłużania SMEGGI® znają i cenią Klienci w Polsce i za granicą . Ponadto, kupując w naszym sklepie masz pewność zakupu w 100% oryginalnego produktu w najlepszej cenie. Nasze doczepki włosów możesz wykorzystać w życiu codziennym, sesjach zdjęciowych i profesjonalnych pokazach mody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do kontaktu, chętnie udzielimy pomocy w wyborze odpowiedniego produktu.

 

 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10