WŁOSY TAPE ON, KANAPKI SŁOWIAŃSKIE I EUROPEJSKIE

Długie i gęste włosy to marzenie niejednej kobiety. Niestety w wielu przypadkach jest to trudne bądź niemożliwe, ponieważ zbyt słabe naturalnie włosy nie są w stanie prawidłowo rosnąć lub trwa to bardzo długo. Ale nawet w takiej sytuacji możemy się cieszyć  długimi i pięknymi włosami korzystając z zabiegu jakim jest przedłużanie włosów. Jeśli chcemy skorzystać z mało inwazyjnego i bezpiecznego zabiegu najlepszym rozwiązaniem będzie metoda kanapkowa zwana inaczej Tape on. Taki sposób przedłużania włosów jest  szybki, wygodny i bardzo efektowny.

Czym wiec  jest metoda Tape on?

Nazwa techniki przedłużania wzięła się od wizualnego efektu zabiegu. Naturalne kosmyki i doczepy przekłada się na zmianę. Technika Tape On polega na przyklejaniu pasm włosów naturalnych (100% naturalne włosy Remy), za pomocą specjalnej przezroczystej taśmy, pomiędzy naturalne włosy klientki. Taśma ta jest niewidoczna gołym okiem i zupełnie niewyczuwalna, a każde pasmo włosów aplikowane jest tuż przy skórze głowy na linii wzrostu włosów. Naturalne dopinki są bardzo lekkie i nie obciążają włosów. Nie powodują także dyskomfortu, ciągnięcia i nie niszą naturalnych kosmyków.

Jak dbać o włosy przedłużone metodą Tape on?

By rezultat przedłużenia był efektowny i naturalny warto pamiętać o powtarzaniu zabiegu co ok. 4-8tyg. Zależne jest od tego, jak szybko rosną nasze własne włosy. Po upływie tych tygodni, właśnie z uwagi na wzrost naturalnych włosów, powinno się podciągnąć taśmy do góry ( oczywiście taśmy są zdejmowane, czyszczone i dopiero ponownie zakładane). W zależności od tego jak dbamy o dopinki i w jakim są one stanie, przy użyciu jednego zestawu Smeggi można dokonać powtórek nawet 3-5 razy. Dlatego tak ważne jest zapoznanie się z instrukcją pielęgnacji włosów przedłużanych Smeggi,  która jest dołączona do każdego zakupu.

Dlaczego doczepki Smeggi do metody Tape on?

Otóż zanim zdecydujemy się na przedłużanie włosów, warto jednak nieco zgłębić wiedzę na temat rodzajów „doczepek”. To właśnie od ich jakości będzie uzależniony otrzymany efekt. Wybierając SMEGGI® masz pewność, że kupujesz najwyższą jakość produktów. Włosy do przedłużania SMEGGI® znają i cenią Klienci w Polsce i za granicą . Ponadto, kupując w naszym sklepie masz pewność zakupu w 100% oryginalnego produktu w najlepszej cenie. Nasze doczepki włosów możesz wykorzystać w życiu codziennym, sesjach zdjęciowych, profesjonalnych pokazach mody. Markę SMEGGI cenią celebryci oraz styliści.

GWARANCJA 100% ORYGINALNEGO PRODUKTU SMEGGI.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5