Pasemka z łuską keratynową

Włosy to ważny atrybut naszej urody. Jeśli lubisz zmiany, nie boisz się trochę poeksperymentować i czujesz się dobrze z długimi, gęstymi i lśniącymi włosami, warto byś poznała szczegóły związane z zabiegiem przedłużania włosów metodą keratynową. Keratynowe przedłużanie włosów to jeden z najpopularniejszych sposobów dodania fryzurze objętości i długości, jest też gwarancją spektakularnych efektów. Niezaprzeczalną zaletą przedłużania włosów z użyciem pasemek z łuską keratynową jest natychmiastowy efekt końcowy. Jest to również trwały sposób na szybkie polepszenie wyglądu włosów.

Na czym polega metoda przedłużania włosów z wykorzystaniem pasemek z łuską keratynową?

Keratynowe doczepianie włosów to metoda, polegająca na połączeniu cienkiego pasma naturalnych włosów z kosmykiem, zakończonym keratynową końcówką, tzw. łuską. Doczepiane pasma są mocowane za pomocą specjalnego urządzenia tzw. zgrzewarki. To właśnie łuska łączy nasze włosy z pasmem doczepianych włosów.  Dobrze wykonany zabieg poznamy po tym, że zgrzew keratynowy, który powstaje w miejscu łączenia włosów będzie niewidoczny. Sam zabieg jest bezbolesny, ale jeśli chcemy się cieszyć pięknym, naturalnym efektem, powinien być wykonany przez doświadczonego profesjonalistę.

Zalety przedłużania włosów metodą keratynową

– możliwość wykreowania dowolnego, wymarzonego efektu

– wykorzystując pasma z łuską keratynową zagęścisz i wydłużysz pasma.

– osiągniecie naturalnego efektu

-możliwość regulowania ilości keratyny i co za tym idzie wielkości łączeń

– trwały efekt, który utrzymuje się nawet przez 3-4 miesiące.

Włosy do przedłużania keratynowego – które wybrać?

Jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie, zdecydowanie lepszym wyborem będą włosy naturalne i takie właśnie są pasemka z łuską keratynową Smeggi. To 100% naturalne włosy Remy, które idealnie współgrają z naszymi naturalnymi włosami. Takie kosmyki z powodzeniem możesz farbować, suszyć suszarką, prostować i kręcić. A to pozwoli Ci stworzyć wymarzony look. To, jak długo Twoje włosy będą wyglądać pięknie zależy  również od odpowiedniej pielęgnacji. W związku z tym Smeggi posiada w swojej ofercie całe gamy kosmetyków do pielęgnacji włosów przedłużanych. Kupując w naszym sklepie masz pewność zakupu w 100% oryginalnego produktu w najlepszej cenie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3