Szkolenia z przedłużania włosów

Otworzyliśmy zapisy na szkolenia z przedłużania i zagęszczania włosów.Szkolenia będą się odbywać z dofinansowaniem unijnym. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel 502663344.


Przedłużanie włosów stało się w ostatnich latach bardzo powszechne. Kobiety na całym świecie dbają o nienaganny wygląd swoich włosów. Zbyt rzadkie i zbyt krótkie włosy nie są już dziś problemem. Dzięki zabiegom przedłużania i zagęszczania włosów marzenia stają się rzeczywistością. Wciąż rosnący popyt na przedłużanie włosów stwarza nowe możliwości na rynku pracy, dlatego warto pomyśleć o rozszerzeniu swojej działalności o tego typu usługi w swoim salonie. Przedłużanie i zagęszczanie włosów to także pomysł na biznes dla kreatywnych dziewczyn, które z branżą fryzjerską nie są związane zawodowo, a chciałyby spróbować nowego, kreatywnego i dochodowego biznesu. W SMEGGI dzięki profesjonalnym szkoleniom, możecie uzyskać gruntowną wiedzę na temat przedłużania i zagęszczania włosów. Instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem (od 2006 roku) wprowadzą Was w tajniki zabiegów przedłużania włosów, pomogą poczuć się pewnie i stabilnie na rynku przekazując kompleksową wiedze w temacie. W centrum Szkoleniowym SMEGGI mamy do zaproponowania szkolenia dla Każdej z Was w miłej atmosferze i z podejściem dostosowanym do Waszych umiejętności. Poświęcamy tyle czasu, by mieć pewność, że szkolenie pozwoli Wam czuć się pewnie startując z nowymi usługami. W ofercie szkoleń znajdziecie wszelakie metody przedłużania i zagęszczania włosów, które w pełni zaspokoją wymagania i oczekiwania Waszych przyszłych Klientek.

KADRA SZKOLENIOWCÓW

Centrum szkoleniowe SMEGGI posiada wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów oraz w zakresie prowadzenia szkoleń . Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z przedłużania i zagęszczania włosów . W naszej ofercie szkoleń znajdziesz aż 11 metod przedłużania włosów.DLA KOGO SZKOLENIA Z PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do stylistów i fryzjerów. Ale skorzystać z niej mogą też osoby indywidualne, które chcą rozwijać swoje usługi i umiejętności w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów, bądź chcą rozszerzyć swoją ofertę o konkretną metodę.

Z JAKICH METOD SZKOLIMY

Poniżej przedstawiamy ofertę z zakresu przeprowadzanych przez nas szkoleń:

Szkolenie z przedłużania włosów na mikroringi – Metoda mikroringowaCENA 1600zł

Szkolenie z przedłużania włosów na tulejki Metoda tulejkowa CENA 1600zł

Szkolenie z przedłużania włosów metodą pętelkową- Metoda easy loop

Szkolenie z przedłużania włosów na tulejki termokurczliwe- Metoda sheringsowa CENA 1600zł

Szkolenie z przedłużania włosów na keratynę- Metoda keratynowa- CENA 1600zł

Szkolenie z przedłużania włosów na ultradźwięki- Metoda ultradźwiękowa- CENA 1600zł

Szkolenie z przedłużania włosów mini bonds- Metoda minibonds CENA 1600zł

Szkolenie z przedłużania włosów kanapkowo- Metoda Tape-on- CENA 1600zł

Szkolenie z przedłużania włosów na taśmę szytą- Metoda taśmowa CENA 1600zł

Szkolenie z przedłużania włosów na warkoczyk przestrzenny- Metoda warkoczykowa CENA 1600zł

Szkolenie z przedłużania włosów metodą clip-on- METODA CLIP-ON CLIP-INCENA 1600zł

Szkolenie z przedłużania włosów na biotaśmy NOWOŚĆ!!! - 3000pln/osobę

Pakiety BIOTAŚMY:

2 osoby 3000x2= 6000pln- 10%- 5400pln

Cennik pakietów szkoleniowych z wyłączeniem BIOTAŚM

Pakiety indywidualne:

2 techniki 3200pln- 10% - 2880pln
3 techniki lub 3 osoby 4800pln-12% - 4220pln
4 techniki lub 4 osoby 6400pln- 14% - 5500pln
5 technik lub 5 osób 8000pln- 15% - 6800pln

Pakiety grupowe:

2 osoby 3200pln- 10% - 2880pln
3 osoby 4800pln-12% - 4220pln
4 osoby 6400pln- 14% - 5500pln
5 osób 8000pln- 15% - 6800pln

Pakiety grupowe kilka technik

2osoby 2 techniki 1600x4- 6400pln-14%- 5500pln
2osoby 3 techniki 1600x6- 9600pln-15%- 8160pln
3osoby 3 techniki 1600x9- 14400pln- 20% -11520pln
4osoby 3 techniki 1600x12- 19200pln- 22%- 14980pln
5osób 3 techniki 1600x15- 225500pln- 25%- 16875pln

PROGRAM SZKOLEŃ

Szkolenia odbywające się w Smeggi składają się z części teoretycznej i praktycznej. Szkolimy z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod przedłużania i zagęszczania włosów. W części praktycznej ćwiczymy na główkach treningowych, wykorzystując materiały udostępnione przez Smeggi. Jeśli chodzi o zakres i czas trwania szkoleń, jest on indywidualnie dostosowywany do potrzeb danej osoby lub salonu. Termin szkoleń również staramy się dostosowywać do sytuacji i potrzeb klienta, jeśli tylko mamy taką możliwość.


Tematyka omawiana podczas szkolenia to między innymi:


  • budowa włosa
  • rodzaje i gatunki włosów do przedłużania dostępnych na rynku
  • dobór kolorystyki, długości i wagi włosów przedłużanych
  • metody przedłużania włosów
  • podział i rozmieszczenie włosów przedłużanych na głowie
  • techniki zdejmowania włosów przedłużanych
  • pielęgnacja włosów przedłużanych
  • reklama, marketing, ustalanie cen zabiegów przedłużania włosów
  • ćwiczenia praktyczne z zakresu przedłużania włosów

CO OFERUJEMY KURSANTOM

Naszej współpracy nigdy nie kończymy na jednym szkoleniu, służymy pomocą i doradztwem zarówno przed, w trakcie jak i po szkoleniu. Pomagamy w doborze usług, produktów i włosów, tak by wszyscy nasi Klienci czuli się w pełni usatysfakcjonowani. Na takim szkoleniu korzystamy z najwyżej jakości produktów, których jesteśmy również dystrybutorami. Dzięki temu, po zakończonym szkoleniu, mogą Państwo w naszym sklepie zakupić hurtowo potrzebne produkty. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia otrzymują Państwo CERTYFIKAT oraz tytuł Stylisty przedłużania włosów SMEGGI w języku polskim lub języku angielskim.

MUSIMY CIĘ JESZCZE PRZEKONYWAĆ?

Zabieg przedłużania i zagęszczania staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet, które coraz odważniej eksperymentują ze swoim wyglądem. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w sprawie szkoleń, pozwalających na rozszerzenie działalności Państwa salonów o te usługi.

KONTAKT

Zadzwoń 502 66 33 44 lub napisz do nas (sklep@smeggi.pl) aby dowiedzieć się więcej i otrzymać indywidualną ofertę z zakresu proponowanych przez nas szkoleń.

Część praktyczna czyli wstęp do przedłużania włosów:


Wprowadzenie do różnych metod przedłużania włosów: tulejki, keratyna, taśmy, tissage, itp. Wybór odpowiedniej metody dla różnych typów włosów i potrzeb klientów. Omówienie zalet i wad różnych technik.

-Praktyczna nauka aplikacji:

Krok po kroku przedstawienie procesu aplikacji dla każdej metody. Techniki sekcjonowania i oddzielania włosów do przygotowania pod aplikację. Nauka właściwego umieszczania i łączenia pasemek.

-Pielęgnacja przedłużonych włosów:

Wyjaśnienie pielęgnacji włosów po różnych metodach przedłużania. Jak unikać uszkodzeń i utrzymać trwałość połączeń. Wybór odpowiednich kosmetyków i narzędzi do pielęgnacji.

-Korekty i usuwanie przedłużeń:

Jak prawidłowo przyciąć przedłużone włosy dla uzyskania pożądanego wyglądu. Metody usuwania przedłużeń w sposób bezpieczny dla naturalnych włosów.

-Praktyczne ćwiczenia:

Szkolenie praktyczne na modelkach lub manekinach, aby zdobyć doświadczenie w aplikacji różnych metod przedłużania. Indywidualna uwaga i ocena technik uczestników szkolenia.

-Konsultacje z klientami:

Jak przeprowadzić konsultacje z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Doradztwo w wyborze odpowiedniej metody przedłużania dla danego klienta.

1. Aspekty biznesowe:

Aspekty marketingu i promocji usług przedłużania włosów. Zarządzanie klientami i planowanie harmonogramu. Rozważenia finansowe, w tym ustalanie cen usług.

2. Testy i certyfikacja:

Egzamin teoretyczny i praktyczny, aby potwierdzić zdobyte umiejętności. Wydanie certyfikatu po pomyślnym ukończeniu szkolenia. Ważne jest, aby wybrać renomowaną instytucję, która oferuje kompleksowe szkolenie w zakresie przedłużania włosów, aby zdobyć odpowiednie umiejętności i wiedzę w tej dziedzinie.

Oferujemy darmowe szkolenia
z Urzędu Pracy.

Jestesmy wpisani do Rejestru Innstytucji Szkoleniowej pod numerem :. 2.24/00307/2021 osobom zainteresowanym współpraca doradzamy i pomagamy w sprawach dofinansowania.