włosy clip-on clip-in

Smeggi Easy clip-on clip-in to obecnie najlepsza, alternatywna metoda zagęszczenia i przedłużenia włosów bez konieczności przedłużania ich na stałe.

Metoda ta polega na przypinaniu taśm z włosami o różnych szerokościach w wybranych przez siebie miejscach za pomocą klipsów. Klipsy są przyszyte do taśm i posiadają silikonową powłoczkę, dzięki czemu taśmy nie zsuwają się z głowy. Szersze taśmy zakładamy z tyłu głowy na różnych wysokościach natomiast węższe przypinamy po bokach.

Dlaczego metoda  włosy clip-on clip-in?

Otóż dlatego, że metoda ta charakteryzuje się łatwością i szybkością wpięcia taśm z włosami. ZROBISZ TO SAMA!

Kilka minut, grzebień i będziesz się cieszyć bujnymi, przyciągającymi uwagę, włosami noszonymi tak jak  lubisz: rozpuszczone, fantazyjnie upięte czy po prostu związane, każdy sposób dozwolony.

KILKA SŁÓW O WŁOSACH CLIP-ON CLIP IN  W ZESTAWIE SMEGGI

Włosy Smeggi to w 100% włosy naturalne Remy.  Co je wyróżnia od innych naturalnych włosów dostępnych na rynku?  Remy to naturalne włosy, których łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, zapewniając długotrwałość noszenia, po doczepieniu idealnie współgrają z naszymi naturalnymi włosami co odróżnia je od innych dostępnych naturalnych włosów. Włosy te są sortowane, preparowane i obrabiane tak aby nie została uszkodzona ich naturalna dziewicza struktura. To włosy, które nie wyczesują się, nie plączą, nie puszą, nie kołtunią, świetnie się rozczesują. Włosy te przez  cały okres noszenia są gładkie, stając się  idealne dla kobiet, które szukają komfortu noszenia. Ładnie wykończone, mocne i lśniące pasemka. Włosy clip-on clip-in ze względu na fakt że są to włosy naturalne, możemy farbować, kręcić i prostować. Włosów nie poddawaj jednak trwałej ondulacji oraz rozjaśnianiu, ponieważ są to włosy martwe, już wcześniej poddane zabiegom rozjaśniania i koloryzacji. Aby przedłużyć ich żywotność i piękny wygląd do każdego zakupu dołączamy instrukcję pielęgnacji włosów przedłużanych SMEGGI. Zachęcamy do zapoznania się  nią.

Zestawy Smeggi  włosów clip-on clip-in to:

-szybka metoda przedłużania i zagęszczania włosów, bo w zaledwie kilka minut jest widoczny efekt metamorfozy,

-brak ingerowania w cebulki włosa oraz w jego strukturę

– jeden zestaw może służyć Tobie kilka a nawet kilkanaście miesięcy,

-włosy są w 100% naturalne co oznacza, że możesz poddawać je różnym zabiegom pielęgnacyjnym czy też upiększającym (prostowanie, kręcenie, suszenie suszarką, modelowanie, ścinanie, a nawet farbowanie),

-realna cena za dany zestaw

 

Zapraszamy do zapoznania się z oferta produktów: włosy clip-on clip-in, dostępnymi zestawami, długościami, gramaturą i kolorami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6