Włosy do ślubu

Dzień ślubu dla każdej kobiety jest dniem wyjątkowym, wymarzonym. Chcemy wyglądać i czuć się pięknie tego dnia. Nierzadko już od miesięcy kreujemy wyobrażenie o idealnej ślubnej fryzurze. Niestety może zdarzyć się tak, że nasze własne włosy nie są w najlepszej kondycji. Mogą być słabe, nie wystarczająco gęste bądź zbyt krótkie do stworzenia naszej wymarzonej fryzury.

Nic straconego, nie ma co się tym zamartwiać trzeba działać!  Warto wtedy skorzystać z naturalnych włosów doczepianych Smeggi. To najwyższej jakości włosy naturalne Remy, które idealnie komponują się z naszymi włosami biologicznymi. To włosy, które możesz poddać farbowaniu, prostowaniu czy kręceniu. Warto skorzystać z gotowych zestawów włosów do ślubu Smeggi, idealnie sprawdzających się w  przedłużeniu bądź zagęszczeniu metoda clip in.

Jak sama nazwa wskazuje jest to metoda polegająca na wpięciu podzielonych pasm przy pomocy specjalnych klipsów, które gwarantują utrzymanie się danego pasma w miejscu jego dopięcia.

Zalety użycia gotowych zestawów włosów do ślubu to :

– użycie klipsów powoduje, że z łatwością je zakładamy, ale również zdejmujemy, przez co doczepy są tak naprawdę wielokrotnego użytku, możemy wykorzystać je również przy okazji innych wydarzeń.

– prostota użycia, w ich aplikacji nie musicie korzystać z pomocy eksperta, klipsy jesteście w stanie wpiąć samodzielnie

–  nie musicie się obawiać, że włosy z doczepów będą wypadały – są one tak mocno wszyte w taśmę, że nic takiego Wam nie grozi.

Piękne długie loki opadające delikatnie na dekolt? A może idealnie proste, podpięte delikatną spinką włosy sięgające za pas? Wersja z bajecznie gęstym i długim francuzem nigdy nie wyjdzie z mody! Z nami spełnisz każde marzenie dotyczące fryzury ślubnej. Zapraszamy do zapoznania się z oferta gotowych zestawów  doczepianych włosów do ślubu Smeggi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3