pasemka pod mikroringi i tulejki

W dzisiejszych czasach każda kobieta może sobie pozwolić na szybkie i bezinwazyjne przedłużenie pasm tak by cieszyć się pięknymi, długimi i gęstymi włosami z efektem WOW. Przedłużanie włosów to doczepianie sztucznych bądź naturalnych  pasm do swoich własnych włosów biologicznych. Jest to całkowicie bezbolesny zabieg podczas którego fryzjer skupia się na uzyskaniu jak najbardziej naturalnego efektu. Jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez panie na całym świecie metod przedłużania włosów  jest metoda pod mikroringi.

Na czym polega przedłużanie włosów na ringi?

W tej metodzie wykorzystuje się pasemka posiadające cienką i wygodną końcówkę, która idealnie nadaje się do mikroringów i tulejek (końcówka stickowa, do zakładania “na zimno”, za pomocą cążek i szydełka). Przedłużanie włosów na ringi polega na połączeniu doczepu z cieniutkim pasmem naturalnych włosów przy pomocy malutkich obrączek, zwanych ringami lub mikroringami. Bardzo ważne jest aby  przed  wykonaniem zabiegu stylista dokładnie dobrał nie tylko kolor i gramaturę pasm, ale także kolor, rodzaj, rozmiar i barwę ringów. Dzięki temu będą one zupełnie niewidoczne i w pełni bezpieczne dla naturalnych pasm. Odpowiednio dobrane ringi nie niszczą naturalnych włosów, a korzystając z usług doświadczonego fryzjera zachowasz pewność, że efekt zabiegu będzie taki, jakiego oczekujesz, a naturalne pasma nie ucierpią.

Metoda z wykorzystaniem tulejek, kiedy ?

Metoda ta jest szczególnie polecana osobom, które poszukują długotrwałego rozwiązania i pewności, że bez względu na okoliczności pasemka pozostaną na swoim miejscu. Tulejki to idealne rozwiązanie w przypadku osób aktywnych, które uprawiają sporty, uczęszczają na basen czy saunę. Łączeń nie osłabia np. słona morska woda, dlatego warto skorzystać z tej metody jeśli chcemy cieszyć się pięknymi, długimi włosami w czasie wakacji. Tulejki polecane są również w przypadku włosów przetłuszczających się, gdy systemy keratynowe i klejowe nie zdają egzaminu. W odróżnieniu od ringów, tulejki są nieco dłuższe i znacznie cieńsze, co pozwala osiągnąć wyjątkowo dyskretne mocowanie. Pasemka doczepiane naturalne zostają umocowane tulejką do biologicznych włosów klientki bez wykorzystania środków chemicznych czy konieczności nagrzewania łączenia co mogłoby uszkodzić delikatną strukturę włosa lub wywołać podrażnienie wrażliwej skóry głowy. Zaciski dobiera się kolorystycznie do koloru włosów, tak aby mocowania pozostały niewidoczne. To bardzo ważne, by podobnie jak w przypadku mikroringów, doczepiane pasemko nie było grubsze, od pasemka biologicznych włosów tak by nie doszło do uszkodzenia czy nawet wypadnięcia włosów klientki.

Dlaczego warto wybrać Smeggi pasemka pod mikroringi i tulejki?

Smeggi pasemka pod mikroringi i tulejki to w 100% włosy naturalne Remy, najwyższej jakości, które idealnie współgrają z naszymi naturalnymi włosami . Pasemka te można farbować, kręcić i prostować! Nie wolno poddawać ich trwałej ondulacji oraz rozjaśnianiu z uwagi, że są to włosy martwe już poddane zabiegom rozjaśniania i koloryzacji!  Do pielęgnacji włosów przedłużanych warto używać przeznaczonych do tego produktów, które są również dostępne w ofercie naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4