Przerabianie włosów


PRZERABIANIE WŁOSÓW


Przerabianie włosów

Włosy to nasza praca i nasza pasja, ale nie tylko. Smeggi to też długoletnie doświadczenie w obróbce włosów, ich przerabianiu i farbowaniu. Często zdarza się, że mamy włosy w kucyku i chcielibyśmy je wykorzystać do przedłużenia swoich własnych włosów, bądź  mamy już włosy w pasemkach, jednak pod wpływem ich noszenia końcówki uległy zniszczeniu i wymagają naprawy. Takie pasma możemy poddać obróbce.  Poniżej  znajdą Państwo usługi, które wykonujemy, jeśli masz jednak, jakieś nietypowe zlecenie, po prostu do nas napisz, a my damy znać co możemy z tym zrobić.

SMEGGI specjalizuje się w:

– Tworzenie pasemek pod przedłużanie włosów
– Przerabianie włosów pod przedłużanie
– Naprawa pasemek, uzupełnianie keratyny w końcówkach pasemek
– Regeneracja końcówek włosów pod przedłużanie
– Przerobienie włosów w kitce na taśmę ręcznie szytą

– Przerobienie kucyka, peruki, włosów w taśmie na pasemka
– Przerobienie włosów w taśmie na kucyk

Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji klienta z wykonanej usługi, dlatego zawsze używamy produktów najwyższej jakości. W naszej ofercie posiadamy spoiwa łączące- keratynę o różnym stopniu miękkości i plastyczności. Oferujemy keratynę włoską- bardzo twardą i trwałą oraz europejską bardziej plastyczną i miękką.

Smeggi to solidne wykonanie, fachowe doradztwo, pomoc w doborze materiału i krótkie terminy oczekiwania. Mogą Państwo bez obaw oddać włosy w nasze ręce, włosy które niejednokrotnie są niezwykle cenne. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 502 66 33 44 lub mailowego sklep@smeggi.pl.

Działamy  stacjonarnie i  wysyłkowo. Możesz nam przesłać swoje włosy, a my doradzimy Tobie  co możemy z nimi zrobić. Wyceny i doradztwa udzielamy również zdalnie, tzn. możesz nam wysłać informacje o posiadanych włosach, a my przedstawimy Ci ofertę.

Jeśli wolisz porozmawiać z nami osobiście, zapraszamy do naszej siedziby:

Przerabianie włosów Katowice

SMEGGI
Ul. 1 Maja 88
40-240 Katowice