O firmie

Pozwól swoim włosom mówić za siebie a my Tobie w tym pomożemy.

Smeggi to marka istniejąca na rynku od 2007, ciesząca się ugruntowaną pozycją, zaufaniem i uznaniem tysięcy klientów oraz pośredników. Wyróżnia nas najwyższa jakość oferowanego towaru, co w dzisiejszych czasach daje silną przewagę konkurencyjną.

Włosy są niezwykle ważnym atrybutem każdej kobiety, niestety, nie każda z nas jest wstanie pochwalić się ‘ bujną czupryną’ i tu z pomocą przychodzimy my.

Smeggi  już od wielu lat powoduje uśmiech i zadowolenie na twarzy kobiet, dostarczając im nieograniczonych możliwości w realizowaniu marzeń o pięknych, długich i gęstych włosach.

Smeggi to przede wszystkim w 100% naturalne włosy REMY, włosy  najwyższej jakości, wyselekcjonowane w taki sposób, że ich łuski zamykają się dokładnie w tym samym kierunku. To właśnie dzięki nienaruszonym łuskom i wierzchniej warstwie, są idealnym materiałem do przedłużania. Co więcej  fakt ten zapewnia  długotrwałość noszenia, a po doczepieniu, włosy te idealnie współgrają z naszymi włosami biologicznymi.  Smeggi włosy naturalne to pełna gama kolorów i długości, pozwalająca stylistom na realizowanie najbardziej wyszukanych fryzur.

Wymarzyłaś sobie piękne długie loki, a może idealnie proste włosy, bądź po prostu chcesz tylko je zagęścić  na zbliżające się lato?  Smeggi to również doświadczony zespól profesjonalistów, który pomoże Tobie w podjęciu najlepszej decyzji dotyczącej doboru odpowiednich dla Ciebie włosów w zależności od okazji.

SMEGGI® to nie tylko włosy, ale również wszystkie niezbędne akcesoria do ich przedłużania. Co więcej,  Smeggi to  troska o odpowiednią pielęgnację włosów przedłużanych. Dlatego w  naszej ofercie znajdziesz  profesjonalne kosmetyki specjalnie przeznaczone do tego rodzaju włosów, które to ze względu na swoja specyfikę i strukturę powinny być otoczone szczególną ochroną.

Zapraszamy do współpracy jak również do zapoznania się z nasza ofertą produktów i usług, a także opiniami naszych klientów, którzy zaufali najwyższej jakości oferowanej przez Smeggi.

SMEGGI 

Ul. 1 Maja 88

40-240 Katowice

przedłużanie włosów grzywka Anita

Współpraca
dołącz do nas


Oferujemy hurtowniom oraz sklepom współprace na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu z nami.


Dystrybutorzy:

 • DAR-PLUS
 • ESSTETICA

  KATOWICE

  • SKLEP FIRMOWY SMEGGI
   Adres : Ul. 1 Maja 88
   40-240 Katowice
   Czynne od Poniedziałku do Piątku od 8:00 – 16:00
  • 502 663 344

  • sklep@smeggi.pl

  RYDUŁTOWY

  RACIBÓRZ

  RYBNIK