Kucyki doczepiane

Ciekawą propozycją dla każdej kobiety, która chce odmienić swoją fryzurę samodzielnie, nie czekając na to aż jej własne włosy osiągną odpowiednią długość, może okazać się doczepiany kucyk Smeggi z włosów naturalnych .

Taki doczepiany kucyk świetnie sprawdzi się do dopięcia na co dzień, jak również na wyjątkową okazję, czy nawet do fryzury ślubnej.

Taki kucyk może być wykorzystany przez każdą kobietę nawet taką, której włosy są dość krótkie. Wystarczy minimalna długość włosów pozwalająca  na spięcie swoich włosów gumką i zaczepienie na tej  gumce specjalnego grzebyczka służącego do mocowania dopinki. Wokół dopinki owijamy mały kosmyk włosów  bądź cienka tasiemkę i to wystarczy by cieszyć nową fryzurą. Mocowanie kucyka jest bardzo solidne, dzięki czemu możemy mieć pewność, że kucyk nie zsunie się  z założonej wcześniej gumki. To bardzo proste! Przedłużenie włosów z pomocą doczepianego kucyka jest błyskawiczne i nie wymaga pomocy fryzjera.  Zrobisz to sama w domu  w przeciągu kilku minut. Po właściwym założeniu, pięknym ‘końskim ogonem’ możesz się cieszyć cały dzień.

Kucyki Smeggi to kucyki z najwyższej jakości włosów naturalnych Remy. To włosy, które możesz poddawać zabiegom farbowania, kręcenia czy prostowania. Są to włosy naturalne, aczkolwiek martwe dlatego wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Do każdego zakupu dołączamy instrukcję pielęgnacji włosów przedłużanych SMEGGI. Znajdą w niej Państwo informacje na temat odżywiania, mycia, rozczesywania oraz suszenia włosów przedłużanych w tym kucyków doczepianych. Są to cenne uwagi na to, aby włosy wyglądały pięknie, zdrowo i służyły jak najdłużej, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nią.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3