kosmetyki do włosów przedłużanych

Marząc o pięknych, gęstych włosach nierzadko decydujemy się na ich przedłużanie bądź zagęszczanie. W obecnych czasach możemy skorzystać z wielu metod, dostosowując je do swoich potrzeb czy budżetu. Włosy przedłużane to rewelacyjne rozwiązanie pozwalające na uzyskanie naturalnego, a zarazem spektakularnego efektu.

Decydując się na przedłużanie włosów musimy pamiętać o tym, że włosy te są włosami naturalnymi, ale martwymi i wymagają pielęgnacji z użyciem specjalnie przeznaczonych kosmetyków do włosów przedłużanych .

Odpowiednia pielęgnacja  jest podstawą żywotności włosów przedłużanych. Pozwoli nam się cieszyć takimi włosami od trzech do nawet kilkunastu miesięcy, w przeciwnym razie włos straci witalność i będzie trzeba go wymienić.

Kluczowym aspektem właściwej pielęgnacji włosów przedłużanych jest ich odpowiednie nawilżenie. Wynika to z tego, iż doczepiane pasma mają tendencję do mocniejszego przesuszania. Dlatego tak ważne jest by po każdym myciu nakładać na nie odpowiednią odżywkę nawilżającą.

Smeggi w swojej ofercie kosmetyków do  włosów przedłużanych, posiada specjalnie do tego przeznaczoną odżywkę firmy MOI Professional.

Jest to to innowacyjny produkt, który dzięki swojemu unikalnemu składowi doskonale nawilża włosy przedłużone, nie powodując ich obciążenia i przetłuszczenia. Produkt przyjemnie pachnie i zawiera w sobie składniki pielęgnacyjne, dzięki czemu jego użycie jest bardzo przyjazne. Odżywka doskonale nadaje się zarówno do włosów przedłużonych, jak i do włosów własnych suchych i zniszczonych.

Pamiętaj jednak zawsze o bardzo ważnym aspekcie-  nie wolno nakładać odżywki na łącza pasemek! Nakładaj odżywkę tylko tam, gdzie włosy przedłużane mogą niszczeć w nadmiarze, przede wszystkim na końcach oraz wzdłuż łodygi.

Odżywka do włosów przedłużonych MOI Professional to najwyższej jakości produkt polski. Polecamy również remover do keratyny i taśm silikonowych z serii Moi Professional.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7