Szkolenia z przedłużania i zagęszczania włosów


SZKOLENIA Z PRZEDŁUŻANIA
I ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW


Szkolenia z przedłużania i zagęszczania włosów

Smeggi to również Centrum szkoleniowe posiadające wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z przedłużania i zagęszczania włosów .  W naszej ofercie szkoleń znajdziesz :

– Szkolenie z przedłużania i zagęszczania włosów na mikroringi- METODA MIKRORINGOWA
– Szkolenie z przedłużania i zagęszczania włosów na tulejki- METODA TULEJKOWA
– Szkolenie z przedłużania i zagęszczania włosów na keratynę- METODA KERATYNOWA
– Szkolenie z przedłużania i zagęszczania włosów metodą clip-on- METODA CLIP-ON CLIP-IN
– Szkolenie z przedłużania i zagęszczania włosów metodą kanapkową- METODA TAPE-ON
– Szkolenie z przedłużania i zagęszczania włosów metodą warkoczykową- METODA WARKOCZYK PRZESTRZENNY

Każde z oferowanych szkoleń możesz odbyć indywidualnie bądź w grupie. Szkolenia mogą być również dowolnie łączone.

DLA KOGO OFEROWANE SĄ NASZE SZKOLENIA Z PRZEDLUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do stylistów i fryzjerów. Ale skorzystać z niej mogą też osoby indywidualne, które chcą rozwijać swoje usługi i umiejętności w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów, bądź chcą rozszerzyć swoją ofertę o konkretną metodę.

Powyższe szkolenia odbywające się w Smeggi, składają się z części teoretycznej i praktycznej. Szkolimy z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod przedłużania i zagęszczania włosów. W części praktycznej ćwiczymy na główkach treningowych, wykorzystując materiały udostępnione przez Smeggi. Naszej współpracy nigdy nie kończymy na jednym szkoleniu, służymy pomocą i doradztwem zarówno przed, w trakcie jak i po szkoleniu. Pomagamy w doborze usług, produktów i włosów, tak by wszyscy nasi Klienci czuli się w pełni usatysfakcjonowani. Na takim szkoleniu korzystamy z najwyżej jakości produktów, których jesteśmy również dystrybutorami. Dzięki temu, po zakończonym szkoleniu,  mogą Państwo w naszym sklepie zakupić hurtowo potrzebne produkty. Jeśli chodzi o zakres szkoleń, jest on indywidualnie dostosowywany do potrzeb danej osoby lub salonu. Termin szkoleń również staramy się dostosowywać do sytuacji i potrzeb klienta, jeśli tylko mamy taką możliwość.

Po pozytywnym ukończeniu szkolenia otrzymują Państwo  certyfikat oraz tytuł Stylisty przedłużania włosów SMEGGI.

Zabieg przedłużania i zagęszczania staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet, które coraz odważniej  eksperymentują ze swoim wyglądem. Dlatego serdecznie zapraszamy  do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w sprawie szkoleń, pozwalających na rozszerzenie działalności Państwa salonów o te usługi.

Zadzwoń-502 66 33 44 lub napisz do nas (sklep@smeggi.pl) aby dowiedzieć się więcej i otrzymać indywidualną ofertę z zakresu proponowanych przez nas szkoleń.

0